Projekt Hadar to nowa gamingowa marka CD Projekt

Publicidade

hadar cd projekt

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED ujawnili Project Hadar – zupełnie nową markę. Wczesny etap prac koncepcyjnych rozpoczął się w 2021 roku. Po raz pierwszy w historii jesteśmy w pełni odpowiedzialni za stworzenie IP od podstaw. Warto przy tym podkreślić, że pracujemy dopiero nad podstawowymi założeniami Klucz tajny udane Forex Trading-systemy w skrócie i światem nowej franczyzy – mówi Michał Nowakowski, członek Zarządu CD PROJEKT odpowiedzialny za rozwój biznesu. CD Projekt Red dosłownie zasypał nas dziś ekscytującymi wieściami. Wiedźmin właśnie, ale także Cyberpunk wypada uznawać za duże marki rozpoznawalne (i przez wielu cenione) na całym świecie.

hadar cd projekt

Studio aktualnie dopiero wymyśla podwaliny pod świat. Biorąc jednak pod uwagę jak dobrze wyszło im dopieszczanie twórczości Andrzeja Sapkowskiego w Wiedźminie to z pewnością jest na co czekać. Oficjalny serwis największego magazynu o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych. Prawdopodobnie upłynie jeszcze wiele wody w Wiśle, zanim dowiemy się więcej na temat tego projektu, ale hej! W międzyczasie dostaniemy co najmniej kilka gier, na które też warto czekać. Naprawdę niewiele, zresztą Redzi przyznali otwarcie, że sama gra nawet jeszcze nie powstaje.

Cyberpunk 2077: Zapowiedziano zbiórkę na planszówkę na podstawie hitu CD Projektu Red

Pisaliśmy już o tym, że Polacy pracują nad nową grą w świecie Cyberpunka oraz o tym, że czeka nas premiera pięciu nowych gier z uniwersum Wiedźmina. Z czego trzy z nich to RPG i będą wchodzić w skład trylogii AAA. To jednak nie koniec dobrych wieści dla fanów twórczości CDPR.

Publicidade

hadar cd projekt

Publicidade

Dzisiejszy dzień można uznać za bardzo dobry dla miłośników twórczości polskiego studia CD Projekt RED. Dowiedzieliśmy się, że powstają aż trzy nowe gry z uniwersum Wiedźmina, a także pełnoprawna kontynuacja gry Cyberpunk 2077. To jednak nie koniec – deweloperzy ujawnili Project Hadar, który ma być zupełnie nową marką. Na temat samego projektu na razie nie wiemy zbyt wiele.

Nadchodzi nowa marka od CD Projekt RED

Nie dość, że nie zostaną przez najbliższe lata porzucone, to mają doczekać się towarzystwa. CD Projekt chce oprzeć swoją działalność o, jak to określono, trzy silne i trwałe franczyzy. W tym celu zdecydowano się na stworzenie zupełnie nowego i wedle zapowiedzi oryginalnego IP. Opublikowana aktualizacja strategii CD Projekt przyniosła nam sporo danych i ciekawych informacji związanych z planami Grupy na przyszłość.

  1. Nie będzie oparte ani na świecie z Cyberpunka, ani Wiedźmina, ani żadnym innym nam znanym do tej pory uniwersum.
  2. Wydaje się, że na pierwszy plan wysunięto to, iż uniwersum Wiedźmin ma doczekać się aż 3 nowych gier, ale to nie jedyne warte odnotowania wzmianki.
  3. Po raz pierwszy w historii jesteśmy w pełni odpowiedzialni za stworzenie IP od podstaw.
  4. Oficjalny serwis największego magazynu o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych.

Pomysł na IP zrodził się w ich głowach w 2021 roku i obecnie niewielki zespół pracuje nad rozwojem jego fazy koncepcyjnej. Dodano także, że Project Hadar ma być rozwijany w 100% wewnętrznie. Polska spółka celuje w trzy silne i trwałe franczyzy. Dostaniemy nie tylko nowego Cyberpunka i Wiedźmina, ale również grę osadzoną w autorskim uniwersum.

Publicidade

Project Hadar to zupełnie nowa marka CD Projektu RED

Oficjalny wpis na Twitterze zapowiedział projekt o roboczej nazwie “Hadar”. Nie będzie oparte ani na świecie z Cyberpunka, ani Wiedźmina, ani żadnym innym nam znanym do tej pory uniwersum. Oprócz tego poznaliśmy także dalsze plany polskiego studia, dotyczące marek Wiedźmin oraz https://www.tradebot.online/futures-trading-is-better-if-one-start-z-a-trading-symulator/ Cyberpunk. Zapowiedziano, że część przyszłych gier ze świata Geralta będzie tworzona przez zewnętrzne studia, natomiast Cyberpunk doczeka się sequela o nazwie kodowej „Orion”. CD Projekt RED podkreśla jednak, że gra nie jest jeszcze nawet na najwcześniejszym etapie tworzenia.

Wiedźmin 4: Przy grze ma pracować ponad 400 osób

Wydaje się, że na pierwszy plan wysunięto to, iż uniwersum Wiedźmin ma doczekać się aż 3 nowych gier, ale to nie jedyne warte odnotowania wzmianki. Niestety, nie mamy na ten moment wielu informacji o grze. Według udostępnionej grafiki, za nową markę w stu procentach odpowiada wewnętrzny zespół CD Projekt, a same prace rozpoczęły się pod koniec zeszłego roku. Dowiedzieliśmy się ponadto, że projekt znajduje się obecnie w fazie konceptu, rozwijanego przez niewielką grupę deweloperów.

Similar Posts